HİZMETLERİMİZ

This is our way


Zati Eşya Taşımacılığı

Uzman kadromuz ile Zati Eşya Taşımacılığında gümrükleme ve adrese teslim hizmetlerini hızlı aynı zamanda güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimize ait şahsi eşyaları Türkiye’den dünyanın herhangi bir konumuna ya da dünyanın herhangi bir konumundan Türkiye'ye gümrükleyip paketleyerek, teslim edebilmekteyiz. Yaptığımız tüm lojistik hizmetlerinde iyi derecede yabancı dil bilen, konusuna hakim, deneyimli kadromuz ile yönetmekteyiz.

İş başlangıcında müşterimizle tercih ve koşullarını öğrenebilmek için bir araştırma yapıyoruz ve bu hizmetimiz sayesinde çözümlerimizi sunarak, müşterilerimize verimli bir hizmet sunmaktayız. Sonraki süreçte ise Lojistik uzmanlarımız gerekli tüm evrakları hazırlayarak hızlı bir biçimde işe başlıyorlar. Kişisel eşyalarınızın yüklemesi için paketleme, yükleme ve istifleme gibi işlemlerin uygunluğunu kontrol ederek işlemleri devam ettiriyor ve tüm bu işlemleri uzman kadromuz kontrolünde birebir sağlama yöntemiyle yürütmekteyiz.

Tüm bu süreç sonunda zati eşyalarınız teslim olduğunda size bu hizmeti önemseyerek ve güvenli bir şekilde verdiğimiz için yaptığımız işten memnuniyet duyuyoruz. Bu lojistik ağındaki tüm koşullar ve süreçler müşterilerimizin belirlediği şekil ve koşullarda yürütülmekteyiz.