HAKKIMIZDA

This is our way

Şirket Tarihçesi

Baba mesleği bizimkisi! Babalarımızın gönül vererek emek verdikleri, büyük fedakarlıklarla büyüttükleri ve 1950 yılından bu yana kamyonculuktan kurumsal bir firma olarak yollarına devam ettikleri büyük bir başarı hikayesi.

1950

Başlangıç Tarihimiz

Hakkımızda

Tosun Transport’un geçmişi, taşımacılık işine emek vererek Türkiye, Hollanda, Almanya ve sonrasında Avrupa’ya kadar uzanan bir solukta anlatılamayacak bir serüvendir. Marşa her bastığında duyduğu o güçlü sesle büyülenen, tırların heybetli görüntüsüyle her seferinde bir başka etkilenen bir ailenin, istikrarla adım adım ilerledikleri bir başarı hikayesidir.

1982 yılından bu yana uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet vermekte olan bir taşımacılık firmasıdır. Firmamız, Hollanda’nın güney ucunda konumlanmış olup, Hollanda & Almanya & Belçika üçgeninde bulunmaktadır. Hollanda’da bulunan merkezimizin yanı sıra Türkiye’de bulunmakta olan Merkez ofisimiz ile birbirini destekleyerek gümrükleme, depolama, sigorta ve diğer lojistik hizmetlerini kendi bünyemizde gerçekleştirebilmekteyiz.

1982

Holdingleşme

Hizmet Kalitemiz

İş ortaklarının en yenisi ile 5 yıldır birlikte çalışmakta olan firmamız, gün geçtikçe artan araç kapasitesi ve hızlı organize olma deneyimi ile müşterilerine daima kaliteli hizmet sunabilmektedir. Firmamızın pazarlama aktivasyonunu 36 yıldır Tosun International Transport’ un değerli iş ortakları yapmakta olup iş ortaklarımızdan aldığımız bu destek bizleri onurlandırmaktadır.

Vizyon

Hollanda ve Türkiye’deki başarı serüvenimizin yanı sıra Avrupa Birliği pazarında da öncü ve tercih edilen seçkin bir şirket olmaktır.

Misyon

Müşteri memnuniyetine odaklanmış uzman kadrosu, teknolojiyi kullanım düzeyi, geniş iletişim ağı ve çözüm üreten çalışma ilkeleriyle ilerlemektir.